Jesteśmy, Ty rośniesz!
Szkolenia & Konsulting

Mieliśmy przyjemność współpracować i pomagać rozwijać:

Rekomendacje

Firma OSKAR&CO zaskoczyła nas indywidualnym podejściem do naszych potrzeb...

Anna Kuzańska
HR Manager
REX-BUD BUDOWNICTWO

Wybór odpowiedniej firmy do przeprowadzenia szkolenia nie jest prosty ze względu na szeroki wybór ofert na rynku. Dlatego tak ważne jest oparcie się na rzetelnych rekomendacjach, najlepiej od kogoś, kto sprawdził już przyszłego partnera biznesowego.

Tak było z nawiązaniem współpracy z OSKAR&CO; i realizacją projektu szkoleniowego „Akademia Managera”. Po dokładnym przedyskutowaniu problemów, które chcielibyśmy rozwiązać, dostaliśmy ich genezę, pełną analizę oraz propozycje rozwiązania, które zaskoczyły nas indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Same szkolenia przebiegły sprawnie, zgodnie ze wcześniejszym harmonogramem i, co najważniejsze, przyczyniły się do poprawy funkcjonowania firmy jako całości oraz poszczególnych pracowników. Dlatego zdecydowaliśmy powierzyć firmie OSKAR&CO; realizację kolejnych szkoleń, tym razem z zakresu negocjacji i komunikacji. W tych obszarach również otrzymaliśmy usługi na najwyższym poziomie, co zgodnie potwierdzili uczestnicy szkoleń. Polecamy współpracę z firmą OSKAR&CO; w zakresie szkoleń.

Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób...

Monika Anna Kern
CEO
AHAVA

W okresie listopad 2023 - luty 2024 firma OSKAR&CO przygotowała i z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła dla kadry zarządzającej firmy AHAVA projekt szkoleniowy pt. „Zarządzanie zespołem”.

W trakcie szkolenia trener Oskar Jankowiak dał się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, fachowa, z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu każde spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy na temat zarządzania. Oskar Jankowiak swoje doświadczenie przekaz w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom kompetencji kadry zarządzającej firmy AHAVA. Niezwykle ważne jest to, że bardzo szybko mogliśmy zauważyć duży wpływ poznanych metod i narzędzi zarządzania na wzrost efektywności naszej pracy i uporządkowania procesów w firmie. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę szkoleniową OSKAR&CO jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

Przemyślane, inspirujące warsztaty pozwalają nam doskonalić umiejętności i kompetencje managerskie...

Anna Sitek
Właściciel
FRYZJEREK

Mieliśmy przyjemność korzystać z oferty firmy Oscar&CO organizując w 2023 roku cykl szkoleń dla pracowników Fryzjerka. Jesteśmy pod wrażeniem w jak przystępny, zabawny i klarowny sposób Oskar Jankowiak przekazał skomplikowane i ważne treści.

Jednoczenie tak dobrał materiał do potrzeb naszej organizacji, że niemal od razu mogliśmy zdobyte umiejętności stosować w pracy z klientami. Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni. Korzystamy również z Akademii Managera dla naszych kluczowych pracowników. Przemyślane, inspirujące warsztaty pozwalają nam doskonalić umiejętności i kompetencje managerskie, radzić sobie z wyzwaniami i rozwijać firmę. Cieszę się, że wybraliśmy współpracę z Oskar&CO ponieważ znacząco zmieniła i wciąż zmienia na lepsze sposób pracy w naszej firmie.

Szkolenia prowadzone były w niezwykle sympatycznej i przyjaznej atmosferze, co zachęcało do aktywnej pracy...

Natalia Kowalewska
Manager Aptek
APTEKA ROSA

Uprzejmie informujemy, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć już w kilkunastu szkoleniach przygotowanych i przeprowadzonym przez firmę OSKAR&CO.

Szkolenia prowadzone były na wysokim profesjonalnym poziomie. Trenerzy posiadali szeroką wiedzę, umiejętności dydaktyczne i wysoką kulturę osobistą. Zajęcia, podczas których istniała również możliwość indywidualnych konsultacji, prowadzone były w niezwykle sympatycznej i przyjaznej atmosferze, co zachęcało do aktywnej pracy. Doskonałe przygotowanie merytoryczne OSKAR&CO sprawiło, że współpraca odbywała się bardzo sprawnie pod każdym względem na wszystkich etapach. Pragniemy zapewnić, że zawsze będziemy polecać firmę OSKAR&Co jako wysokiej klasy specjalistów, dlatego z przyjemnością wystawiamy rekomendacje.

Szkolenia prowadzone przez Oskara dały nam ogromną wiedzę merytoryczną...

Tomasz Przygucki
Prezes Zarządu
TRYBECO

Kilkakrotnie korzystaliśmy z modułów szkoleniowych OSKAR&CO, za każdym razem byliśmy pod coraz większym wrażeniem.

Szkolenia, prowadzone przez Oskara dały nam ogromną wiedzę merytoryczną, która dzięki wskazówką pozwoliła w łatwy sposób na wcielenie w życie najlepszych rozwiązań. Do dnia dzisiejszego ułatwiają nam pracę i sprawiają, że daje nam ona dużo więcej efektów oraz satysfakcji. Pozytywna atmosfera panująca na warsztatach sprawiała, że cały zespół bardzo chętnie brał w nich aktywny udział, dzięki czemu każdy z nas wyniósł wiele narzędzi ułatwiających pracę.

Wartościowy cykl szkoleń, a w następstwie indywidualne procesy coachingowe z kluczowymi pracownikami...

Jakub Pawlak
Prezes Zarządu
HOLO AGENCY

Już na początku naszego kontaktu z OSKAR&CO zaskoczyło nas ich ogromne zaangażowanie w dokładne zidentyfikowanie obszarów, które wymagają poprawy w naszej firmie. Dzięki takiemu podejściu łatwiej było potem ustalić tematykę, harmonogram oraz grupy pracowników wymagających szkolenia.

Dlatego też powierzyliśmy firmie OSKAR&CO przeprowadzenie szkoleń w zakresie zarządzania i współpracy w zespole. Same pozytywne opinie uczestników utwierdziły nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru firmy szkoleniowej. Kontynuacją cyklu szkoleń były indywidualne procesy coachingowe z kluczowymi pracownikami. W tym obszarze również firma OSKAR&CO pokazała się z jak najlepszej strony, a pracownicy otrzymali potrzebne wsparcie rozwojowe. Szczerze polecam firmę OSKAR&CO jako partnera w rozwoju pracowników, jak i firmy jako organizacji.

Z perspektywy zarządu otrzymaliśmy od OSKAR&CO solidne podsumowanie po szkoleniu, wskazówki i propozycje, za co bardzo dziękuję...

Mariusz Łabęcki
Wiceprezes Zarządu
AURET BANK

- Na początku myślałam, że te warsztaty są niepotrzebne, bo przecież akceptuję zmianę i nikt nie musi mnie do niej przekonywać. Jednak to ja mam przekonywać innych i być ambasadorem nowej marki, teraz wiem jak to robić.

- Warsztaty pozwoliły mi przepracować w głowie stare problemy, które wynikały ze zmian, których nie mogłam wcześniej zaakceptować. - Oskar ma mega moc i energię, która pozytywnie oddziałuje. Nie stara się na siłę zmienić poglądów innych, szanuje je i pokazuje perspektywy, o których nie wiedzieliśmy. To opinie tylko trzech osób (z ponad 40 biorących udział w szkoleniach), jednak oddające siłę warsztatów. Nie spotkałem się z negatywnymi opiniami, raczej pytaniami czy w przyszłości moglibyśmy zaprosić firmę OSKAR&CO również na inne tematy. Polecam współpracę z Oskarem i myślę, że do zobaczenia na kolejnych warsztatach! Tymczasem obserwujcie naszą zmianę, w której OSKAR&CO ma swój znaczący udział.

Szkolenie było merytorycznie bardzo bogate i w pełni angażujące nasz cały zespół...

Dagmara Kospin
Manager Kliniki
HEALTH TEAM / KLINIKA LEWANDOWICZ

Współpraca z firmą OSKAR&CO na etapie przygotowania i realizacji szkoleń przebiegła niezwykle sprawnie, a profesjonalizm Oskara jako trenera, jego zaangażowanie oraz elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb HEALTH TEAM była niewątpliwie godna podziwu.

Szkolenie przeprowadzone przez OSKAR&CO było merytorycznie bardzo bogate i w pełni angażujące nasz cały zespół. Oskar wykazał się nie tylko głęboką wiedzą, ale również umiejętnością przekazywania informacji w sposób przystępny i bardzo interesujący. Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę OSKAR&CO jako solidnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie szkoleń i konsultingu.

Był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze...

Tomasz Podolak
Managing Director
LINKLEADERS

Pracowałem z Oskarem przez 3 lata. Był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze. Jest wysokiej klasy specjalistą i profesjonalistą, z dużym wyczuciem biznesu. Ma sprzedażowe podejście, które sprawdza się też w innych aspektach rozwoju firmy i jej menadżera, takich jak relacje z pracownikami, strategia, przywództwo, zarządzanie.

Program szkolenia zaprojektowany w oparciu o potrzeby firmy CGO Legal...

Jakub Chajdas
Partner Zarządzający
CGO LEGAL

CGO Legal udziela referencji firmie OSKAR&CO;, która przeprowadziła szkolenia z zakresu komunikacji dla pracowników naszej firmy.

Program szkolenia został zaprojektowany w oparciu o potrzeby firmy CGO Legal i już na tym etapie firma OSKAR&CO; dała się poznać jako partner skoncentrowany na dostarczeniu wysokiej jakości usług. Trener prowadzący szkolenia potrafił połączyć elementy zdobywania nowych umiejętności i wiedzy z formą ciekawego spędzania czasu. Nasza ocena potwierdza opinię, że firma OSKAR&CO; jest rzetelnym partnerem, który potrafi w sposób profesjonalny przekazać wiedzę oraz dopasować ją do potrzeb firmy. Tym samym uważamy, że firma OSKAR&CO; jest godna polecenia wszystkim podmiotom, które zamierzają inwestować w rozwój pracowników.

To nasze kolejne szkolenia zlecone firmie OSKAR&CO...

Jakub Mętel
Prezes Zarządu
SUVIBOX

Jak motywować zespół aby wydobyć z niego to co najlepsze? Jak skutecznie delegować zadania? Jak udzielać informacji zwrotnych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskałem po szkoleniu „Akademia Managera” organizowanym przez OSKAR&CO.

To nie było moje pierwsze szkolenie, jednak najbardziej cenne, zarówno ze względu na szeroki zakres tematyczny, jakość i formę przekazywanej wiedzy, jak i na charyzmatycznego trenera jakim jest Oskar Jankowiak. Idąc za ciosem, zleciliśmy OSKAR&CO; kolejne szkolenie, tym razem dla naszego Działu Obsługi Klienta, w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz technik sprzedażowych. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, a najważniejsze jest to, że po szkoleniu wyraźnie poprawił się nasz standard obsługi klienta, na co zwrócili uwagę w swoich opiniach zadowoleni klienci. To dodatkowo potwierdziło trafność wyboru firmy szkoleniowej. Dziękuję i polecam OSKAR&CO.

Mamy nadzieję na podobną współpracę w przyszłości...

Krystian Karwacki
Manager ds. rozwoju marki
GT GROUP

Zgodnie z naszą oceną szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe dla naszego Działu Handlowego, jak również partnerów biznesowych, zostały bardzo dobrze przygotowane przez OSKAR&CO; i spotkały się dużym uznaniem uczestników.

Trener Oskar Jankowiak dokładnie omówił wiele aspektów procesu sprzedaży, bardzo chętnie wchodził w dyskusje, odpowiadał na szereg pytań, a to wszystko działo się w miłej atmosferze, na co szczególnie zwrócili uwagę uczestnicy. Mamy nadzieję na podobną współpracę w przyszłości i jednocześnie możemy z pełnym przekonaniem zareklamować innym firmom umiejętności oraz metody uczenia firmy OSKAR&CO.

Warsztaty okazały się niezwykle wartościowym doświadczeniem dla naszych pracowników...

Paweł Kucharski
Dyrektor sprzedaży
AZAN

Z przyjemnością wystawiamy referencje dla firmy szkoleniowej Oskar&Co, która zorganizowała dla naszego Działu Handlowego szkolenie pt. Rozwój umiejętności sprzedażowych. 

Warsztaty okazały się niezwykle wartościowym doświadczeniem dla naszych pracowników, przynosząc liczne korzyści i podnosząc poziom kompetencji sprzedażowych. Szkolenie było przeprowadzone przez kompetentnego trenera - Oskara Jankowiaka, posiadającego zarówno bogate doświadczenie praktyczne w obszarze sprzedaży, jak i ugruntowaną wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii biznesu. Trener potrafi przekazywać wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, angażując uczestników do aktywnego udziału w zajęciach. Tematyka szkolenia była kompleksowa i obejmowała wszystkie istotne aspekty pracy związane z aktywną sprzedażą. Bardzo dziękujemy firmie szkoleniowej Oskar&Co za profesjonalne podejście, wysoką jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie w rozwijanie kompetencji naszego zespołu handlowców. Jesteśmy pewni, że szkolenie przeprowadzone przez Oskar&Co przyczyniło się do podniesienia poziomu jakości naszej pracy, a co za tym idzie do wzrostu efektywności biznesowej firmy Azan.

Zwiększyliśmy zyski stawiając na lepsze zrozumienie potrzeb klientów...

Bartosz Grzegorzewski
Dyrektor
HOTEL GRZEGORZEWSKI

Rynek gastronomiczno-hotelowy cechuje się bardzo silną konkurencyjnością, a klienci są coraz bardziej wymagający. Współpracując z Oskarem zyskaliśmy świadomość, wiedzę i praktyczne narzędzia pomagające bezpośrednio zdobyć nowych klientów oraz zaktywizować dotychczasowych.

Podczas kilkumiesięcznej współpracy przeprowadziliśmy gruntowną refleksję nad procesami zarządczymi i komunikacją w organizacji. Zdobyliśmy umiejętności badania potrzeb klientów i trafnego ich adresowania, a także sposobu skutecznej komunikacji i obsługi klienta. Dziś widzimy, że coraz więcej klientów chętniej korzysta na naszych usług, będąc w pełni usatysfakcjonowanych z podejścia do ich potrzeb oraz obsługi. Tym już dziś wygrywamy zwiększając zyski i zdobywając pełne zadowolenie gości naszego hotelu i restauracji. Zdecydowanie polecamy Oskara i jego firmę!

Warsztaty mają realne zastosowanie w codziennej pracy...

Aleksandra Ozdoba-Mikołajczyk
Właściciel
W SZCZERYM POLU

Z przyjemnością rekomenduję firmę OSKAR&CO, która przygotowała i przeprowadziła dla naszego zespołu szkolenia z zakresu Zarządzanie i współpraca w zespole oraz Profesjonalna Obsługa Klienta.

Całe przygotowanie oraz szkolenie przebiegło niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Warsztaty zostały przeprowadzone zgodnie z programem szkoleniowym i mają realne zastosowanie w codziennej pracy oraz widoczne pozytywne efekty w funkcjonowaniu firmy. Dodatkowo pozytywne usposobienie oraz poczucie humoru Oskar Jankowiaka zachęcały do aktywnej współpracy wszystkich uczestników. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę OSKAR&CO jako kompetentnego partnera oraz deklaruję kontynuację współpracy na kolejnych etapach szkoleń.

Oskar&Co to firma godna zaufania...

Adam Melon
Dyrektor Zarządzający
KRAMEL PARTNER

Pełen profesjonalizm, wiedza ekspercka z zakresu sprzedaży oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb szkoleniowych sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z Oskar&Co.

Na rynku obecnie jest bardzo wiele firm oferujących szeroki zakres usług szkoleniowych, jednak Oskar ujął mnie swoim dużym zaangażowaniem i autentyczną chęcią zdefiniowania problematyki naszych działań. Mam poczucie, że szkolenia handlowców jak i kadry zarządzającej były idealnie skrojone na naszą miarę. Było to możliwe dzięki połączeniu dużego doświadczenia szkoleniowego oraz wyczerpującemu przygotowaniu. Oskar wprowadza bardzo przyjazną atmosferę na sali szkoleniowej, która zachęca uczestników do aktywnego udziału. Szkolenia nie są tylko suchą teorią, a przekazują wiedzę do wykorzystania w praktyce. Zaznaczam, że szkolenie mojego zespołu nie było łatwym zadaniem, ponieważ forma usługi, którą prowadzimy jest unikatowa. Jednak w tym trudnym środowisku Oskar w pełni sprostał wyzwaniu.

Szkolenia z wysokim poziomem przygotowania i wiedzy merytorycznej...

Jarosław Ignac
Kierownik ds. Sprzedaży
KRAUSE

Niniejszym zaświadczamy, że firma Oskar&Co; przeprowadziła dla naszej firmy kompleksowy projekt szkoleniowy "Akademia Sprzedaży" w okresie marzec-październik 2021, w którym udział wzięli pracownicy działu handlowego.

Przeprowadzone w cyklu szkolenia odznaczały się wysokim poziomem przygotowania i wiedzy merytorycznej oraz doskonałymi umiejętnościami zaangażowania uczestników w ćwiczenia praktyczne i symulacje sprzedażowe. To wszystko odbyło się w bardzo dobrej i inspirującej atmosferze stworzonej przez trenera - Oskara Jankowiaka. Z głębokim przekonaniem polecamy szkolenia i całościowo współpracę z firmą Oskar&Co; jako godnym zaufania partnerem.

Oskar zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem...

Michał Katarzyński
Dyrektor Zarządzający
MEDIA MARKT

zkolenia OSKAR&CO to najlepsze szkolenia z zarządzania i sprzedażowe w jakich do tej pory uczestniczyłem. Kurs zarządzania całego mojego zespołu menadżerów zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem sprzedawców, a narzędzia i modele menedżerskie, które Oskar nam przekazał to wiedza, którą każdy menedżer powinien posiadać, aby byś profesjonalnym szefem.

Ze względu na olbrzymie doświadczenie i zaangażowanie Oskara zdecydowałem się na szkolenia sprzedażowe całego mojego zespołu doradców handlowych i uważam, że była to najlepsza inwestycja w rozwój mojej firmy i zapewne zdecyduję się na kolejne projekty. Rekomenduję szkolenia Oskara Jankowiaka, każdemu właścicielowi firmy, który chce mieć zaangażowany i kompetentny zespół praz bardzo zadowolonych klientów.

Dopasowane do naszych potrzeb szkolenie...

Michał Żyła
Dyrektor ds. sprzedaży
LAERDAL MEDICAL POLAND

W tak wąskiej branży, jaką jest szkoleniowy sprzęt medyczny jedynie trwałe i dobre relacje z klientami stanowią podstawa udanego biznesu. Biznesu dającego nie tylko dobre wyniki finansowe, ale i satysfakcję.

Jak skutecznie nawiązywać takie relacje? Na co zwracać uwagę w relacjach z klientami? Jak odkrywać ich potrzeby? Czym jest pozycja zaufanego doradcy i jak ją zbudować? W odpowiedziach na te pytania pomógł nam Oskar. Podczas kilkutygodniowych konsultacji otrzymaliśmy wystarczającą ilość wiedzy, praktycznych wskazówek i narzędzi do skuteczniejszych działań na rzecz relacji. Dopasowane do naszych potrzeb szkolenie Oskara dało nam to, czego w tamtym czasie zespół potrzebował i umożliwiło szybszy rozwój w oczekiwanym kierunku. Z przyjemnością polecam współpracę z Oskarem by móc odkrywać moc relacji.

Przełomowy okres, iskra w sferze sprzedaży i rozwoju mojego zespołu...

Tomasz Rok
Dyrektor Zarządzający
MEDIA MARKT

Jeśli jest jakaś rzecz, której mogę żałować w znajomości z Oskarem to fakt, że tak późno stanął na mojej drodze. Swoją postawą, doświadczeniem i wiedzą miał wpływ na rozwój zawodowy mojej osoby oraz moich współpracowników. Część z nasz przeniosła jego wsparcie do życia osobistego.

Okres w którym rozpoczęliśmy pierwszy wspólny projekt był okresem przełomowym i iskrą, która pali się do dzisiaj w sferze sprzedaży, coachingu, a przede wszystkim rozwoju menadżerskiego.

Pełen profesjonalizm oraz wysoka sprawność organizacyjna...

Bogusław Antczak
Prezes Zarządu
AB LOGIC

Z pełnym przekonaniem polecam firmę OSKAR&CO; jako firmę szkoleniową. Wykazała się bowiem pełnym profesjonalizmem oraz wysoką sprawnością organizując i przeprowadzając w naszej firmie szkolenia z zarządzania (kadra zarządzająca) oraz sprzedaży (dział handlowy).

Zarówno dobór tematyki, sposób prowadzenia przez trenera Oskara Jankowiaka oraz efekt w postaci gotowych rozwiązań sprawiły, że kolejne szkolenie na pewno będzie przeprowadzone przez OSKAR&CO;,

Zdobyłem większą świadomość siebie...

Paweł Broniarek
Współwłaściciel, Członek Zarządu
BROMEX POLAND

Coaching z Oskarem pozwolił mi spojrzeć na kwestie zawodowe, jak i prywatne z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem, co chcę robić dalej ze swoim życiem, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam…

A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Współpraca z Oskarem to najlepsza inwestycja w siebie.

Zdobyta wiedza i umiejętności przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji naszych handlowców...

Michał Borowicz
Dyrektor Handlowy
NOBLESS POLSKA

Firma OSKAR&CO; przeprowadziła dla naszej firmy cykl szkoleń „Rozwój kompetencji sprzedażowych”, który odbył się w okresie maj - czerwiec 2022 roku.

Celem szkolenia było nabycie i utrwalenie wiedzy w obszarze sprzedaży dla doświadczonych pracowników działu handlowego. Trener prowadzący szkolenie - Oskar Jankowiak wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć, czego odzwierciedleniem były wysokie oceny otrzymane od uczestników. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia. Zdobyta wiedza i umiejętności przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji naszych pracowników. Program szkolenia został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby odbiorców szkolenia i całkowicie sprostał naszym oczekiwaniom. Również wsparcie po szkoleniu na etapie wdrażania nowych umiejętności w codziennej pracy zasługuje na najwyższe uznanie. Sposób przygotowania, prowadzenia oraz otrzymane wsparcie po szkoleniu sprawiają, że rekomendujemy firmę OSKAR&CO jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

W kluczowym momencie mojej kariery managera...

Konrad Gotlib
Marketing Manager
NEWELL BRANDS

Oskara Jankowiaka zaprosiłem do współpracy w kluczowym momencie - nie tylko dla mojej kariery, ale możliwe, że także dla każdego młodego kierownika. Awansu i przejścia z młodszego kierownika marki na starszego kierownika, odpowiadającego za kategorię kilku marek i zespół młodszych kierowników.

Głównymi obszarami nad którymi pracowałem z Oskarem były: budowa dojrzałej komunikacji z dyrektorami i kierownikami wyższego szczebla, skuteczne zarządzanie zespołem, przedstawianie rekomendacji działań sprzedażowo-marketingowych w efektywny sposób oraz budowa dojrzałych relacji z kierownikami poszczególnych działów. W każdym z tych obszarów udało mi się osiągnąć zamierzony cel. Kluczem była długookresowa (ok. 6 miesięcy) i regularna (spotkania cotygodniowe lub co dwa tygodnie) współpraca, pozwalająca zestawić teorię z praktyką, wdrożyć stopniowo nowe umiejętności oraz dopasować je do mojej osobowości, a także zmieniających się warunków w firmie. Jeżeli przed Państwem pojawił się etap zmiany stanowiska, awansu lub zmian w firmie, zdecydowanie rekomenduję współpracę z Oskarem. To skuteczny trener i coach!

Szkolenie skrojone na miarę i skutecznie wprowadzone w życie...

Cezary Roszkowski
Dyrektor sprzedaży
FABRYKI MEBLI FORTE

Każdy z nas na swojej drodze spotyka wielu ludzi, ale tylko nieliczni wywierają na nas takie wrażenie, że zostają przez nas zapamiętani. Oskar Jankowiak jest jedną z tych „nielicznych” osób. Wyjątkowe podejście do problemu, wnikliwe zbadanie kompetencji i potrzeb, poznanie specyfiki branży, stworzenie „skrojonego na miarę” szkolenia oraz sprawne i merytoryczne jego przeprowadzenie to tylko połowa drogi.

Drugą (trudniejszą) jest sprawienie, że przekazane informacje i trenowane umiejętności zostaną przez uczestników zapamiętane i skutecznie wprowadzone w życie. Dzięki Oskarowi Jankowiakowi to się udaje. Dziękuję.

Wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń...

Maciej Radke
Prezes Zarządu
WPHW PIŁA

Oskara Jankowiaka poznałem dzięki współpracy z Fabryką Mebli Forte S. A., pewnego dnia rozmawiałem z zaprzyjaźnionym przedstawicielem fabryki na temat konieczności przeprowadzenia szkolenia dla naszych sprzedawców oraz kadry kierowniczej Salonów Meblowych i wtedy on zaproponował Oskara – powiedział „wiesz, naszych przedstawicieli szkoli wysokiej klasy specjalista i zajęcia są naprawdę interesujące, wręcz nie czujesz upływającego czasu, a na koniec nie chce się wychodzić, wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń!”

I tak to się zaczęło, ustaliliśmy datę spotkania, potrzeby szkoleniowe, plan zajęć i ich schemat – obecnie jesteśmy po trzeciej z kolei serii szkoleniowej i widać tego efekty, nie tylko po wzrostach sprzedaży, ale również po korzystnych wynikach badań przeprowadzonych przez specjalistyczną firmę konsultingową, polegających na indywidualnej ocenie sprzedawców wykonanej na podstawie ukrytej obserwacji tzw. „tajemniczy klient”. Oskar Jankowiak to nie tylko wszechstronnie wyszkolony merytorycznie trener, to również praktyk znający wiele trudnych i kłopotliwych sytuacji, w których muszą odnaleźć się pracownicy działów sprzedaży i marketingu. No i potrafi on podpowiedzieć różne rozwiązania dla tych problemów. To także przesympatyczny człowiek, o nienagannej kulturze, z poczuciem humoru, szybko nawiązujący kontakt ze szkolonymi osobami, no i ci najważniejsze dostosowujący się do potrzeb klienta, np. wszystkie nasze szkolenia (całodniowe) prowadzone były w niedzielę, bezpośrednio w salonach, wśród ekspozycji meblowych. Z czystym sumieniem polecam świadczone przez firmę Oskara usługi szkoleniowe, z których w przyszłości pewnie nie raz jeszcze skorzystamy.

Oskar ujmuje swoją osobowością i stylem prowadzenia szkoleń...

Jacek Krzykawski
Dyrektor Zarządzający
MEDIA SATURN

Oskar ujmuje swoją osobowością. Dużej wiedzy merytorycznej towarzyszy sposób bycia, który powoduje, że uczestnicy szkoleń obdarzają go zaufaniem i chłoną przekazywaną wiedzę i umiejętności. Mimo wieloletniego doświadczenia w szeroko pojętej działalności szkoleniowej cechuje go entuzjazm, który udziela się pracującym z nim osobom.

To tylko niektóre cechy charakteryzujące Oskara, które sprawiają, że praca z nim jest bardzo owocna, a jednocześnie przebiega w miłej atmosferze. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić go jako trenera/coacha.

Wiemy, że zmieniliśmy oblicze firm
i skutecznie rozwinęliśmy kompetencje ludzi

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe i już dziś dołącz do ich grona!