Jesteśmy, Ty rośniesz!Szkolenia i Doradztwo

Mieliśmy przyjemność współpracować i pomagać rozwijać:

Rekomendacje

Indywidualne procesy coachingowe z kluczowymi pracownikami

Jakub Pawlak
Prezes Zarządu
HOLO AGENCY

Już na początku naszego kontaktu z OSKAR&CO zaskoczyło nas ich ogromne zaangażowanie w dokładne zidentyfikowanie obszarów, które wymagają poprawy w naszej firmie. Dzięki takiemu podejściu łatwiej było potem ustalić tematykę, harmonogram oraz grupy pracowników wymagających szkolenia.

Dlatego też powierzyliśmy firmie OSKAR&CO przeprowadzenie szkoleń w zakresie zarządzania i współpracy w zespole. Same pozytywne opinie uczestników utwierdziły nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru firmy szkoleniowej. Kontynuacją cyklu szkoleń były indywidualne procesy coachingowe z kluczowymi pracownikami. W tym obszarze również firma OSKAR&CO pokazała się z jak najlepszej strony, a pracownicy otrzymali potrzebne wsparcie rozwojowe. Szczerze polecam firmę OSKAR&CO jako partnera w rozwoju pracowników, jak i firmy jako organizacji.

Szkolenia z wysokim poziomem przygotowania i wiedzy merytorycznej

Jarosław Ignac
Kierownik ds. Sprzedaży
KRAUSE SP. Z O.O.

Niniejszym zaświadczamy, że firma Oskar&Co przeprowadziła dla naszej firmy kompleksowy projekt szkoleniowy "Akademia Sprzedaży" w okresie marzec-październik 2021, w którym udział wzięli pracownicy działu handlowego.

Przeprowadzone w cyklu szkolenia odznaczały się wysokim poziomem przygotowania i wiedzy merytorycznej oraz doskonałymi umiejętnościami zaangażowania uczestników w ćwiczenia praktyczne i symulacje sprzedażowe. To wszystko odbyło się w bardzo dobrej i inspirującej atmosferze stworzonej przez trenera - Oskara Jankowiaka. Z głębokim przekonaniem polecamy szkolenia i całościowo współpracę z firmą Oskar&Co jako godnym zaufania partnerem.

Firma OSKAR&CO zaskoczyła nas indywidualnym podejściem do naszych potrzeb

Anna Kuzańska
HR Manager
REX-BUD BUDOWNICTWO

Wybór odpowiedniej firmy do przeprowadzenia szkolenia nie jest prosty ze względu na szeroki wybór ofert na rynku. Dlatego tak ważne jest oparcie się na rzetelnych rekomendacjach, najlepiej od kogoś, kto sprawdził już przyszłego partnera biznesowego.

Tak było z nawiązaniem współpracy z OSKAR&CO i realizacją projektu szkoleniowego „Akademia Managera”. Po dokładnym przedyskutowaniu problemów, które chcielibyśmy rozwiązać, dostaliśmy ich genezę, pełną analizę oraz propozycje rozwiązania, które zaskoczyły nas indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Same szkolenia przebiegły sprawnie, zgodnie ze wcześniejszym harmonogramem i, co najważniejsze, przyczyniły się do poprawy funkcjonowania firmy jako całości oraz poszczególnych pracowników. Dlatego zdecydowaliśmy powierzyć firmie OSKAR&CO realizację kolejnych szkoleń, tym razem z zakresu negocjacji i komunikacji. W tych obszarach również otrzymaliśmy usługi na najwyższym poziomie, co zgodnie potwierdzili uczestnicy szkoleń. Polecamy współpracę z firmą OSKAR&CO w zakresie szkoleń.

Oskar&Co to marka godna zaufania

Adam Melon
Dyrektor Zarządzający
KRAMEL PARTNER

Pełen profesjonalizm, wiedza ekspercka z zakresu sprzedaży oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb szkoleniowych sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z Oskar&Co.

Na rynku obecnie jest bardzo wiele firm oferujących szeroki zakres usług szkoleniowych, jednak Oskar ujął mnie swoim dużym zaangażowaniem i autentyczną chęcią zdefiniowania problematyki naszych działań. Mam poczucie, że szkolenia handlowców jak i kadry zarządzającej były idealnie skrojone na naszą miarę. Było to możliwe dzięki połączeniu dużego doświadczenia szkoleniowego oraz wyczerpującemu przygotowaniu. Oskar wprowadza bardzo przyjazną atmosferę na sali szkoleniowej, która zachęca uczestników do aktywnego udziału. Szkolenia nie są tylko suchą teorią, a przekazują wiedzę do wykorzystania w praktyce. Zaznaczam, że szkolenie mojego zespołu nie było łatwym zadaniem, ponieważ forma usługi, którą prowadzimy jest unikatowa. Jednak w tym trudnym środowisku Oskar w pełni sprostał wyzwaniu.

Zdobyta wiedza i umiejętności przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji naszych pracowników

Michał Borowicz
Dyrektor Handlowy
NOBLESS POLSKA

Firma OSKAR&CO przeprowadziła dla naszej firmy cykl szkoleń nt. „Rozwój kompetencji sprzedażowych”, który odbył się w okresie maj-czerwiec 2022 roku.

Celem szkolenia było nabycie i utrwalenie wiedzy w obszarze sprzedaży dla doświadczonych pracowników działu handlowego. Trener prowadzący szkolenie - Oskar Jankowiak wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć, czego odzwierciedleniem były wysokie oceny otrzymane od uczestników. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia. Zdobyta wiedza i umiejętności przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji naszych pracowników. Program szkolenia został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby odbiorców szkolenia i całkowicie sprostał naszym oczekiwaniom. Również wsparcie po szkoleniu na etapie wdrażania nowych umiejętności w codziennej pracy zasługuje na najwyższe uznanie. Sposób przygotowania, prowadzenia oraz otrzymane wsparcie po szkoleniu sprawiają, że rekomendujemy firmę OSKAR&CO jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

Program szkolenia zaprojektowany w oparciu o potrzeby firmy CGO Legal

Jakub Chajdas
Partner Zarządzający
CGO LEGAL

CGO Legal udziela referencji firmie OSKAR&CO, która przeprowadziła szkolenia z zakresu komunikacji dla pracowników naszej firmy.

Program szkolenia został zaprojektowany w oparciu o potrzeby firmy CGO Legal i już na tym etapie firma OSKAR&CO dała się poznać jako partner skoncentrowany na dostarczeniu wysokiej jakości usług. Trener prowadzący szkolenia potrafił połączyć elementy zdobywania nowych umiejętności i wiedzy z formą ciekawego spędzania czasu. Nasza ocena potwierdza opinię, że firma OSKAR&CO jest rzetelnym partnerem, który potrafi w sposób profesjonalny przekazać wiedzę oraz dopasować ją do potrzeb firmy. Tym samym uważamy, że firma OSKAR&CO jest godna polecenia wszystkim podmiotom, które zamierzają inwestować w rozwój pracowników.

Kolejne szkolenia zlecone OSKAR&CO

Jakub Mętel
Prezes Zarządu
SUVIBOX

Jak motywować zespół aby wydobyć z niego to co najlepsze? Jak skutecznie delegować zadania? Jak udzielać informacji zwrotnych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskałem po szkoleniu „Akademia Managera” organizowanym przez OSKAR&CO.

To nie było moje pierwsze szkolenie, jednak najbardziej cenne, zarówno ze względu na szeroki zakres tematyczny, jakość i formę przekazywanej wiedzy, jak i na charyzmatycznego trenera jakim jest Oskar Jankowiak. Idąc za ciosem, zleciliśmy OSKAR&CO kolejne szkolenie, tym razem dla naszego Działu Obsługi Klienta, w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz technik sprzedażowych. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, a najważniejsze jest to, że po szkoleniu wyraźnie poprawił się nasz standard obsługi klienta, na co zwrócili uwagę w swoich opiniach zadowoleni klienci. To dodatkowo potwierdziło trafność wyboru firmy szkoleniowej. Dziękuję i polecam OSKAR&CO.

Mamy nadzieję na podobną współpracę w przyszłości...

Krystian Karwacki
Manager ds. rozwoju marki
GT GROUP

Zgodnie z naszą oceną szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe dla naszego Działu Handlowego, jak również partnerów biznesowych, zostały bardzo dobrze przygotowane przez OSKAR&CO i spotkały się dużym uznaniem uczestników.

Trener Oskar Jankowiak dokładnie omówił wiele aspektów procesu sprzedaży, bardzo chętnie wchodził w dyskusje, odpowiadał na szereg pytań, a to wszystko działo się w miłej atmosferze, na co szczególnie zwrócili uwagę uczestnicy. Mamy nadzieję na podobną współpracę w przyszłości i jednocześnie możemy z pełnym przekonaniem zareklamować innym firmom umiejętności oraz metody uczenia firmy OSKAR&CO.

Dopasowane do naszych potrzeb szkolenie

Michał Żyła
Dyrektor ds. sprzedaży
LAERDAL MEDICAL POLAND

W tak wąskiej branży, jaką jest szkoleniowy sprzęt medyczny jedynie trwałe i dobre relacje z klientami stanowią podstawa udanego biznesu. Biznesu dającego nie tylko dobre wyniki finansowe, ale i satysfakcję.

Jak skutecznie nawiązywać takie relacje? Na co zwracać uwagę w relacjach z klientami? Jak odkrywać ich potrzeby? Czym jest pozycja zaufanego doradcy i jak ją zbudować? W odpowiedziach na te pytania pomógł nam Oskar. Podczas kilkutygodniowych konsultacji otrzymaliśmy wystarczającą ilość wiedzy, praktycznych wskazówek i narzędzi do skuteczniejszych działań na rzecz relacji. Dopasowane do naszych potrzeb szkolenie Oskara dało nam to, czego w tamtym czasie zespół potrzebował i umożliwiło szybszy rozwój w oczekiwanym kierunku. Z przyjemnością polecam współpracę z Oskarem by móc odkrywać moc relacji.

Pełen profesjonalizm oraz wysoka sprawność organizacyjna

Bogusław Antczak
Prezes Zarządu
AB LOGIC

Z pełnym przekonaniem polecam firmę OSKAR&CO jako firmę szkoleniową. Wykazała się bowiem pełnym profesjonalizmem oraz wysoką sprawnością organizując i przeprowadzając w naszej firmie szkolenia z zarządzania (kadra zarządzająca) oraz sprzedaży (dział handlowy).

Zarówno dobór tematyki, sposób prowadzenia przez trenera Oskara Jankowiaka oraz efekt w postaci gotowych rozwiązań sprawiły, że kolejne szkolenie na pewno będzie przeprowadzone przez OSKAR&CO,

Zwiększyliśmy zyski stawiając na lepsze zrozumienie potrzeb klientów

Bartosz Grzegorzewski,
Dyrektor Zarządzający
HOTEL GRZEGORZEWSKI

Rynek gastronomiczno-hotelowy cechuje się bardzo silną konkurencyjnością, a klienci są coraz bardziej wymagający. Współpracując z Oskarem zyskaliśmy świadomość, wiedzę i praktyczne narzędzia pomagające bezpośrednio zdobyć nowych klientów oraz zaktywizować dotychczasowych.

Podczas kilkumiesięcznej współpracy przeprowadziliśmy gruntowną refleksję nad procesami zarządczymi i komunikacją w organizacji. Zdobyliśmy umiejętności badania potrzeb klientów i trafnego ich adresowania, a także sposobu skutecznej komunikacji i obsługi klienta. Dziś widzimy, że coraz więcej klientów chętniej korzysta na naszych usług, będąc w pełni usatysfakcjonowanych z podejścia do ich potrzeb oraz obsługi. Tym już dziś wygrywamy zwiększając zyski i zdobywając pełne zadowolenie gości naszego hotelu i restauracji. Zdecydowanie polecamy Oskara i jego firmę!

…przełomowy okres, iskra w sferze sprzedaży i rozwoju!

Tomasz Rok,
Dyrektor Zarządzający
MEDIA MARKT BYDGOSZCZ

Jeśli jest jakaś rzecz, której mogę żałować w znajomości z Oskarem to fakt, że tak późno stanął na mojej drodze. Swoją postawą, doświadczeniem i wiedzą miał wpływ na rozwój zawodowy mojej osoby oraz moich współpracowników. Część z nasz przeniosła jego wsparcie do życia osobistego.

Okres w którym rozpoczęliśmy pierwszy wspólny projekt był okresem przełomowym i iskrą, która pali się do dzisiaj w sferze sprzedaży, coachingu, a przede wszystkim rozwoju menadżerskiego.

Szkolenie skrojone na miarę… i skutecznie wprowadzone w życie

Cezary Roszkowski
Dyrektor Sprzedaży
FABRYKI MEBLI FORTE

Każdy z nas na swojej drodze spotyka wielu ludzi, ale tylko nieliczni wywierają na nas takie wrażenie, że zostają przez nas zapamiętani. Oskar Jankowiak jest jedną z tych „nielicznych” osób. Wyjątkowe podejście do problemu, wnikliwe zbadanie kompetencji i potrzeb, poznanie specyfiki branży, stworzenie „skrojonego na miarę” szkolenia oraz sprawne i merytoryczne jego przeprowadzenie to tylko połowa drogi.

Drugą (trudniejszą) jest sprawienie, że przekazane informacje i trenowane umiejętności zostaną przez uczestników zapamiętane i skutecznie wprowadzone w życie. Dzięki Oskarowi Jankowiakowi to się udaje. Dziękuję.

Oskar zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem

Michał Katarzyński
Dyrektor Zarządzający
MEDIA MARKT RZESZÓW

Szkolenia OSKAR&CO to najlepsze szkolenia z zarządzania i sprzedażowe w jakich do tej pory uczestniczyłem. Kurs zarządzania całego mojego zespołu menadżerów zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem sprzedawców, a narzędzia i modele menedżerskie, które Oskar nam przekazał to wiedza, którą każdy menedżer powinien posiadać, aby byś profesjonalnym szefem.

Ze względu na olbrzymie doświadczenie i zaangażowanie Oskara zdecydowałem się na szkolenia sprzedażowe całego mojego zespołu doradców handlowych i uważam, że była to najlepsza inwestycja w rozwój mojej firmy i zapewne zdecyduję się na kolejne projekty. Rekomenduję szkolenia Oskara Jankowiaka, każdemu właścicielowi firmy, który chce mieć zaangażowany i kompetentny zespół praz bardzo zadowolonych klientów.

Duża wiedza i umiejętność jej przekazywania

Jacek Krzykawski
Dyrektor Zarządzający
MEDIA SATURN CZELADŹ

Oskar ujmuje swoją osobowością. Dużej wiedzy merytorycznej towarzyszy sposób bycia, który powoduje, że uczestnicy szkoleń obdarzają go zaufaniem i chłoną przekazywaną wiedzę i umiejętności. Mimo wieloletniego doświadczenia w szeroko pojętej działalności szkoleniowej cechuje go entuzjazm, który udziela się pracującym z nim osobom.

To tylko niektóre cechy charakteryzujące Oskara, które sprawiają, że praca z nim jest bardzo owocna, a jednocześnie przebiega w miłej atmosferze. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić go jako trenera/coacha.

… był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze

Tomasz Podolak
Managing Director
LINKLEADERS

Pracowałem z Oskarem przez 3 lata. Był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze. Jest wysokiej klasy specjalistą i profesjonalistą, z dużym wyczuciem biznesu. Ma sprzedażowe podejście, które sprawdza się też w innych aspektach rozwoju firmy i jej menadżera, takich jak relacje z pracownikami, strategia, przywództwo, zarządzanie.

… wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń

Maciej Radke
Prezes Zarządu
WPHW

Oskara Jankowiaka poznałem dzięki współpracy z Fabryką Mebli Forte S. A., pewnego dnia rozmawiałem z zaprzyjaźnionym przedstawicielem fabryki na temat konieczności przeprowadzenia szkolenia dla naszych sprzedawców oraz kadry kierowniczej Salonów Meblowych i wtedy on zaproponował Oskara – powiedział „wiesz, naszych przedstawicieli szkoli wysokiej klasy specjalista i zajęcia są naprawdę interesujące, wręcz nie czujesz upływającego czasu, a na koniec nie chce się wychodzić, wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń!”

I tak to się zaczęło, ustaliliśmy datę spotkania, potrzeby szkoleniowe, plan zajęć i ich schemat – obecnie jesteśmy po trzeciej z kolei serii szkoleniowej i widać tego efekty, nie tylko po wzrostach sprzedaży, ale również po korzystnych wynikach badań przeprowadzonych przez specjalistyczną firmę konsultingową, polegających na indywidualnej ocenie sprzedawców wykonanej na podstawie ukrytej obserwacji tzw. „tajemniczy klient”. Oskar Jankowiak to nie tylko wszechstronnie wyszkolony merytorycznie trener, to również praktyk znający wiele trudnych i kłopotliwych sytuacji, w których muszą odnaleźć się pracownicy działów sprzedaży i marketingu. No i potrafi on podpowiedzieć różne rozwiązania dla tych problemów. To także przesympatyczny człowiek, o nienagannej kulturze, z poczuciem humoru, szybko nawiązujący kontakt ze szkolonymi osobami, no i ci najważniejsze dostosowujący się do potrzeb klienta, np. wszystkie nasze szkolenia (całodniowe) prowadzone były w niedzielę, bezpośrednio w salonach, wśród ekspozycji meblowych. Z czystym sumieniem polecam świadczone przez firmę Oskara usługi szkoleniowe, z których w przyszłości pewnie nie raz jeszcze skorzystamy.

Zdobyłem większą świadomość siebie!

Paweł Broniarek
Prezes
BROMEX POLAND

Coaching z Oskarem pozwolił mi spojrzeć na kwestie zawodowe, jak i prywatne z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem, co chcę robić dalej ze swoim życiem, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam…

A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Współpraca z Oskarem to najlepsza inwestycja w siebie.

Wiemy, że zmieniliśmy oblicze firm
i skutecznie rozwinęliśmy kompetencje ludzi

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe i już dziś dołącz do ich grona!