Jesteśmy, Ty rośniesz!
Szkolenia & Konsulting

Rekomendacje

Zwiększyliśmy zyski stawiając na lepsze zrozumienie potrzeb klientów

Bartosz Grzegorzewski,
Manager, Hotel Grzegorzewski

Rynek gastronomiczno-hotelowy cechuje się bardzo silną konkurencyjnością, a klienci są coraz bardziej wymagający. Współpracując z Oskarem zyskaliśmy świadomość, wiedzę i praktyczne narzędzia pomagające bezpośrednio zdobyć nowych klientów oraz zaktywizować dotychczasowych.

Podczas kilkumiesięcznej współpracy przeprowadziliśmy gruntowną refleksję nad procesami zarządczymi i komunikacją w organizacji. Zdobyliśmy umiejętności badania potrzeb klientów i trafnego ich adresowania, a także sposobu skutecznej komunikacji i obsługi klienta. Dziś widzimy, że coraz więcej klientów chętniej korzysta na naszych usług, będąc w pełni usatysfakcjonowanych z podejścia do ich potrzeb oraz obsługi. Tym już dziś wygrywamy zwiększając zyski i zdobywając pełne zadowolenie gości naszego hotelu i restauracji. Zdecydowanie polecamy Oskara i jego firmę!

…przełomowy okres, iskra w sferze sprzedaży i rozwoju!

Tomasz Rok,
Dyrektor Zarządzający, Media Markt Bydgoszcz

Jeśli jest jakaś rzecz, której mogę żałować w znajomości z Oskarem to fakt, że tak późno stanął na mojej drodze. Swoją postawą, doświadczeniem i wiedzą miał wpływ na rozwój zawodowy mojej osoby oraz moich współpracowników. Część z nasz przeniosła jego wsparcie do życia osobistego.

Okres w którym rozpoczęliśmy pierwszy wspólny projekt był okresem przełomowym i iskrą, która pali się do dzisiaj w sferze sprzedaży, coachingu, a przede wszystkim rozwoju menadżerskiego.

Szkolenie skrojone na miarę… i skutecznie wprowadzone w życie

Cezary Roszkowski
Dyrektor Sprzedaży, Fabryki Mebli „Forte” S.A.

Każdy z nas na swojej drodze spotyka wielu ludzi, ale tylko nieliczni wywierają na nas takie wrażenie, że zostają przez nas zapamiętani. Oskar Jankowiak jest jedną z tych „nielicznych” osób. Wyjątkowe podejście do problemu, wnikliwe zbadanie kompetencji i potrzeb, poznanie specyfiki branży, stworzenie „skrojonego na miarę” szkolenia oraz sprawne i merytoryczne jego przeprowadzenie to tylko połowa drogi.

Drugą (trudniejszą) jest sprawienie, że przekazane informacje i trenowane umiejętności zostaną przez uczestników zapamiętane i skutecznie wprowadzone w życie. Dzięki Oskarowi Jankowiakowi to się udaje. Dziękuję.

Oskar zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem

Michał Katarzyński
Dyrektor Zarządzający, Media Markt Rzeszów

zkolenia OSKAR&CO to najlepsze szkolenia z zarządzania i sprzedażowe w jakich do tej pory uczestniczyłem. Kurs zarządzania całego mojego zespołu menadżerów zmienił całkowicie nasze podejście do motywowania i kierowania zespołem sprzedawców, a narzędzia i modele menedżerskie, które Oskar nam przekazał to wiedza, którą każdy menedżer powinien posiadać, aby byś profesjonalnym szefem.

Ze względu na olbrzymie doświadczenie i zaangażowanie Oskara zdecydowałem się na szkolenia sprzedażowe całego mojego zespołu doradców handlowych i uważam, że była to najlepsza inwestycja w rozwój mojej firmy i zapewne zdecyduję się na kolejne projekty. Rekomenduję szkolenia Oskara Jankowiaka, każdemu właścicielowi firmy, który chce mieć zaangażowany i kompetentny zespół praz bardzo zadowolonych klientów.

… ujmuje swoją osobowością

Jacek Krzykawski
Dyrektor Zarządzający, Media Saturn Czeladź

Oskar ujmuje swoją osobowością. Dużej wiedzy merytorycznej towarzyszy sposób bycia, który powoduje, że uczestnicy szkoleń obdarzają go zaufaniem i chłoną przekazywaną wiedzę i umiejętności. Mimo wieloletniego doświadczenia w szeroko pojętej działalności szkoleniowej cechuje go entuzjazm, który udziela się pracującym z nim osobom.

To tylko niektóre cechy charakteryzujące Oskara, które sprawiają, że praca z nim jest bardzo owocna, a jednocześnie przebiega w miłej atmosferze. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić go jako trenera/coacha.

… w kluczowym momencie kariery kierownika

Konrad Gotlib,
Marketing Manager, Newell Brands

Oskara Jankowiaka zaprosiłem do współpracy w kluczowym momencie - nie tylko dla mojej kariery, ale możliwe, że także dla każdego młodego kierownika. Awansu i przejścia z młodszego kierownika marki na starszego kierownika, odpowiadającego za kategorię kilku marek i zespół młodszych kierowników.

Głównymi obszarami nad którymi pracowałem z Oskarem były: budowa dojrzałej komunikacji z dyrektorami i kierownikami wyższego szczebla, skuteczne zarządzanie zespołem, przedstawianie rekomendacji działań sprzedażowo-marketingowych w efektywny sposób oraz budowa dojrzałych relacji z kierownikami poszczególnych działów. W każdym z tych obszarów udało mi się osiągnąć zamierzony cel. Kluczem była długookresowa (ok. 6 miesięcy) i regularna (spotkania cotygodniowe lub co dwa tygodnie) współpraca, pozwalająca zestawić teorię z praktyką, wdrożyć stopniowo nowe umiejętności oraz dopasować je do mojej osobowości, a także zmieniających się warunków w firmie. Jeżeli przed Państwem pojawił się etap zmiany stanowiska, awansu lub zmian w firmie, zdecydowanie rekomenduję współpracę z Oskarem. To skuteczny trener i coach!

… był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze

Tomasz Podolak
Managing Director, Linkleaders

Pracowałem z Oskarem przez 3 lata. Był ze mną w czasie wszystkich przełomów w mojej karierze. Jest wysokiej klasy specjalistą i profesjonalistą, z dużym wyczuciem biznesu. Ma sprzedażowe podejście, które sprawdza się też w innych aspektach rozwoju firmy i jej menadżera, takich jak relacje z pracownikami, strategia, przywództwo, zarządzanie.

… wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń

Maciej Radke
Prezes Zarządu, WPHW w Pile

Oskara Jankowiaka poznałem dzięki współpracy z Fabryką Mebli Forte S. A., pewnego dnia rozmawiałem z zaprzyjaźnionym przedstawicielem fabryki na temat konieczności przeprowadzenia szkolenia dla naszych sprzedawców oraz kadry kierowniczej Salonów Meblowych i wtedy on zaproponował Oskara – powiedział „wiesz, naszych przedstawicieli szkoli wysokiej klasy specjalista i zajęcia są naprawdę interesujące, wręcz nie czujesz upływającego czasu, a na koniec nie chce się wychodzić, wciąż czujesz ochotę do dalszych ćwiczeń!”

I tak to się zaczęło, ustaliliśmy datę spotkania, potrzeby szkoleniowe, plan zajęć i ich schemat – obecnie jesteśmy po trzeciej z kolei serii szkoleniowej i widać tego efekty, nie tylko po wzrostach sprzedaży, ale również po korzystnych wynikach badań przeprowadzonych przez specjalistyczną firmę konsultingową, polegających na indywidualnej ocenie sprzedawców wykonanej na podstawie ukrytej obserwacji tzw. „tajemniczy klient”. Oskar Jankowiak to nie tylko wszechstronnie wyszkolony merytorycznie trener, to również praktyk znający wiele trudnych i kłopotliwych sytuacji, w których muszą odnaleźć się pracownicy działów sprzedaży i marketingu. No i potrafi on podpowiedzieć różne rozwiązania dla tych problemów. To także przesympatyczny człowiek, o nienagannej kulturze, z poczuciem humoru, szybko nawiązujący kontakt ze szkolonymi osobami, no i ci najważniejsze dostosowujący się do potrzeb klienta, np. wszystkie nasze szkolenia (całodniowe) prowadzone były w niedzielę, bezpośrednio w salonach, wśród ekspozycji meblowych. Z czystym sumieniem polecam świadczone przez firmę Oskara usługi szkoleniowe, z których w przyszłości pewnie nie raz jeszcze skorzystamy.

Zdobyłem większą świadomość siebie!

Paweł Broniarek
Prezes, BROMEX Poland

Coaching z Oskarem pozwolił mi spojrzeć na kwestie zawodowe, jak i prywatne z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem, co chcę robić dalej ze swoim życiem, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam…

A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Współpraca z Oskarem to najlepsza inwestycja w siebie.

Wiemy, że zmieniliśmy oblicze firm
i rozwinęliśmy managerów

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe i już dziś dołącz do ich grona!