Odkryj lepsze horyzonty!Szkolenia & Doradztwo

Misja

Aktywnie wpływamy na rozwój organizacji

Kim jesteśmy?

Łódzka Pracownia Psychologiczna to firma konsultingowo-szkoleniowa, mająca własny know-how, sztywne i mocne rozwiązania, które są prezentowane przez własnych konsultantów w dostępny, autentyczny i ciekawy sposób, aktywnie wpływając na rozwój organizacji, a uczestnikom szkoleń dostarczając zapamiętywalne doświadczenie.

Podchodząc indywidualnie do każdego klienta, wdraża rozwiązania oparte na najnowszych międzynarodowych osiągnięciach i wiedzy z zakresu psychologii biznesu.

Dzięki kompleksowemu wsparciu, firmy chcące wypłynąć na nowe, lepsze horyzonty, mogą poczuć dodatkowy wiatr w żagle, zarówno w postaci doradztwa i szkoleń, jak i zewnętrznych finansowań na ich wdrożenie.

Wychodząc naprzeciw małym i średnim przedsiębiorstwom, ofertuje, także wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowania na ich rozwój, z zakresu doradztwa i szkoleń.

SZKOLENIA KOMERCYJNE DEDYKOWANE BIZNESOWI ŁÓDZKA PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA REALIZUJE POD MARKĄ OSKAR&CO.

Zapisz się na szkolenie

Psychologia biznesu

Jesteśmy, Ty rośniesz!

Obszar psychologii biznesu to część firmy skupiający wokół siebie doświadczonych konsultantów dedykowanych szkoleniom z zakresu zarządzania i komunikacji, zarówno w dużych organizacjach jak i dopiero rozwijających się przedsiębiorstwach. Aktywnie wpływając na rozwój organizacji, klientom oferuje kompleksową obsługę, od stworzenia wartości dodanej organizacji, wyróżnienie się na tle konkurencji, do zdobycia nowych klientów i ich utrzymania. Główne obszary wsparcia koncentrują się na: międzypokoleniowej komunikacji, relacjach pracowniczych, komunikacji i asertywności, kulturze organizacyjnej oraz radzeniu sobie ze stresem w dynamicznym otoczeniu konkurencyjnym. Prowadząc szkolenia oraz doradzając, nadrzędnym celem Ekspertów jest dostarczenie rozwiązań sprawiających, że zarządzanie będzie szybkie, efektywne i przyjemne, aby właściciele i managerowie firm mogli bardziej korzystać z życia.

Zapisz się na szkolenie

Szkolenia Liderów

Zwiększenie
efektywności pracowników
na konkurencyjnym rynku

Szkolenia Liderów stanowią fundament firmy. Ponieważ prawdziwy lider to szczególny rodzaj kierownika, mający istotny wpływ na rozwój organizacji i podwładnych firma ofertuje kompleksowy pakiet szkoleń wsparty sesjami coachingowymi. Obejmują one zarówno zarządzanie jak i kreowanie własnego autorytetu, niezbędnego do skutecznego wejścia w rolę lidera. Wykorzystując nowoczesne narzędzia szkoleniowe rozwój kompetencji dotyka:

Przywództwa

(budowanie misji i wizji, wartości organizacji, przewodzenie zespołom i motywowanie, rozwój marki osobistej)

Zarządzania zespołem i organizacją

(budowanie zespołów i rozwój talentów, modele i style zarządzania oraz zarządzanie przez cele, współpracę w zespole, delegowanie i rozliczanie zadań, ocena efektywności, egzekwowanie i dyscyplinowanie opornego pracownika)

Budowania relacji i umiejętności interpersonalnych

(wystąpienia publiczne, negocjacje, prowadzenie i moderacja spotkań, komunikacja interpersonalna)

Efektywności osobistej

(podejmowanie decyzji, zarządzanie czasem, asertywności)

Zapisz się na szkolenie

Aktywna sprzedaż

Zmiana paradygmatu sprzedaży,
wyróżnienie się jakością na tle konkurencji

Zmiana paradygmatu sprzedaży
Sprzedaż oparta na wartościach
i sile wyróżniającej się oferty

Cele szkolenia

 • Odkrycie barier sprzedażowych i oporów klientów
 • Zrozumienie ścieżki podejmowania decyzji
 • Budowanie sprzedaży wartościowej
 • Techniki sprzedaży
 • Budowanie planu sprzedaży
 • Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji
 • Budowanie zaangażowania klienta

Zapisz się na szkolenie

Obsługa klienta

Zmiana kultury relacji z klientem,
na zapadające w pamięć
wyjątkowe doświadczenie

Zmiana kultury relacji z klientem,
z wymuszonej konieczności
na zapadające na długo w pamięci
wyjątkowe doświadczenie

Cele szkolenia

 • Tworzenie standardów obsługi klienta
 • Budowanie relacji z klientem
 • Efektywność przywódcza
 • Umiejętność prezentacji i domykanie transakcji
 • Budowanie pozytywnego doświadczenia i wrażenia
 • Obsługa trudnego klienta i reklamacji

Zapisz się na szkolenie

Rozwój & Rekrutacja

Zorientowanie na wzrost!

Rozwój i Rekrutacja to część grupy Łódzkiej Pracowni Psychologicznej skupiająca wokół siebie doświadczonych konsultantów, z zakresu rozwoju kompetencji pracowniczych i przeprowadzania nowoczesnych rekrutacji, zarówno w dużych organizacjach jak i dopiero rozwijających się przedsiębiorstwach. Prowadząc szkolenia oraz doradzając, ich nadrzędnym celem jest dostarczenie rozwiązań sprawiających, że dobór pracowników i ich rozwój, znacząco zwiększy wydajność organizacji i satysfakcję z pracy. Swoim klientom oferuje kompleksową obsługę, od stworzenia odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych, zbudowania mierników oceny pracowniczej, po rozwój kompetencji i budowania otwartości w zespole.

Zapisz się na szkolenie

Podejście i metoda

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
Aktywnie wpływamy na rozwój Twojego biznesu zgodnie z maksymą „Jesteśmy, Ty rośniesz”.

Uczymy konkretnych umiejętności odwołując się zawsze do specyfiki pracy w organizacji klienta tak, aby uczestnicy mogli wdrożyć poznaną wiedzę i umiejętności bezpośrednio po szkoleniu. W ramach szkoleń pracujemy na realnych przypadkach biznesowych. Wdrażając projekty rozwojowe dla organizacji kładziemy nacisk na zmiany na poziomie wiedzy, umiejętności i postaw pracowników, bo tylko w taki sposób możemy oczekiwać wzrostu efektywności działań poszczególnych osób i całych zespołów. Wszyscy konsultanci delegowani do konkretnych projektów są trenerami – praktykami, z doświadczeniem biznesowym obejmującym realizację podobnych projektów.

 • Analiza potrzeb
 • Dopasowanie rozwiązania
 • Przygotowanie
 • Wdrożenie
 • Monitoring

Mieliśmy przyjemność współpracować i pomagać rozwijać:

Wiemy, że zmieniliśmy oblicze firm
i rozwinęliśmy managerów

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe i już dziś dołącz do ich grona!